Úvod Inšpirácie 3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

23. januára 2020
3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

Keďže február intenzívne klope na dvere, vieme, že spolu s ním prichádzajú aj plesy.  Všade navôkol nás sa začnú vešať billboardy s rôznymi druhmi plesov, na našej fakulte sa takisto bude nejaký chystať, kamaráti nás pozvú na nejaký iný a my sa odrazu nebudeme vedieť rozhodnúť, kam máme ísť. Keď túto dilemu vyriešime, mali by sme vedieť, čo si na samotný ples vziať. Vieme teda, milé dámy?

Spoločenské oblečenie

Znie to ako samozrejmosť, s ktorou všetci rátajú, ale je potrebné si uvedomiť, že dosť veľa ľudí sa rozhodne ísť na ples v rovnakom čase ako my. Chlapi to majú jednoduchšie, im stačí oblek, ktorý majú v skrini od maturity, ale my, dievčatá, sa musíme potrápiť. Ak náhodou nemáme spoločenské šaty v skrini, musíme si ísť nejaké buď kúpiť alebo požičať. Preto by bolo dobré, aby sme na to mysleli už skôr, pretože potom sa môže stať, že naše vysnívané šaty už nebudú v ponuke. Alebo ani obyčajné šaty, ktoré by nám sedeli, nebudú v ponuke. Jednoducho žiadne, a tak si budeme musieť nedajbože požičať mamkine zo stužkovej. Paráda.

Príprava pre dámy

Ak už šaty máme, potrebujeme si k tomu samozrejme doladiť aj doplnky. Mejkap, účes, šperky. Toto všetko potrebujeme vybaviť. Opäť zháňať nejakú kaderníčku. Ak máme nejakú šikovnú kamarátku, tak je to len šťastie pre nás, pretože sa jej nebojíme zveriť do rúk a vieme, že s našimi vlasmi spraví zázraky. Ak máme tak isto aj priateľku, ktorá veľmi rada líči, je to len ďalšie plus pre nás. Prípadne, ak sme šikovné aj my a zvládneme to samy, tak prečo nie?

3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

3 dôležité body pre ženy, ako sa pripraviť na ples

Obuv

Tak na toto veľký pozor. Stačí si len spomenúť, koľko plesov sme už odžili a teda koľkokrát sme sa sťažovali na naše topánky, že nás tlačia, sú nám malé, po dvoch hodinách už máme otlaky a mnoho ďalších problémov. Preto je vhodné zvoliť obuv, ktorá je elegantná, ale navyše je aj pohodlná a vydržíme v nej celú noc. Má to svoje výhody, pretože nemusíme topánky hľadať o druhej ráno po celej sále a modliť sa, aby nám naše napuchnuté nohy do nich vošli. Žiadne také, skrátka elegantná a pohodlná obuv je základom.

Na ples sme už pripravené, môžeme ísť. Je to večer, kedy sa môžeme vytancovať až do rána, stačí, ak máme dobrú partiu. Napríklad, aj keď sa poskladáme ako skupinky z triedy, vieme, že sa budeme dobre baviť a nič sa nepokazí.

Neprehliadnite