Úvod Inšpirácie Určite sa nám stalo

Určite sa nám stalo

2. júna 2019
Určite sa nám stalo

Určite sa nám stalo

Všetci sme ľudia, a sú veci, ktoré sa nám stávajú pravidelne, či už chceme alebo nie. Sú to situácie, ktoré sú vtipné, ale po istom čase sme sa rozhodli ich už neriešiť. Stávajú sa našou pravidelnou rutinou, ktorá nás už ani tak neznervózňuje, skôr nám už začne pripadať vtipná. Aké situácie to napríklad sú?

Každodenné zakopnutie

Koľkokrát denne sa nám stane, že sa o niečo potkneme? Asi milión. Koľkokrát dokonca o vlastné nohy? Alebo koľkokrát pri cúvaní do niekoho narazíme? Hlavne do človeka, ktorý sa nám buď veľmi páči alebo ho priveľmi nemáme radi. Tomu sa hovorí zákon schválnosti. Aaaalebo, vonku prší, dáždnik máme stiahnutý takmer na hlavu, nevidíme pred seba, ideme po pamäti. A preto sa dosť často stáva, že do niekoho narazíme, no ešte horšie je, ak naberieme nejaký strom alebo stĺp. Síce to nie je niekto, ku komu prejavujeme určité city, ale bolí to. Veľmi…  Najmä modriny po náraze. Veď také drevo asi nie je dvakrát príjemné pri úzkom kontakte, no nie?

Padanie zo stoličiek

Na základnej škole v tom bol asi macher každý. Vtedy bolo „strašne cool“ keď sa niekomu podarilo potiahnuť nám stoličku a my sme spadli. Teraz? Teraz nám na to nikoho netreba. Sadnúť si mimo stoličky už dokážeme sami. Kde sa však najlepšie padá? Predsa v reštauráciách, hromadných dopravných prostriedkoch, v skratke, tam, kde je najviac ľudí. Tak, aby to malo aspoň nejaký efekt, keď už tak vtipne padáme.

Určite sa nám stalo

Určite sa nám stalo

Master chef

Povieme si, že dnes je čas na nejaké zdravé jedlo, ktoré si pripravíme sami. Vtedy nastáva tá vtipná časť. Otvoríme si kuchársku knihu, prípadne recept, ktorý sme našli na internete a ide sa na to. Prvé dva kroky sme zvládli. Výborne. Teraz to máme nechať trošku povariť a vypnúť až vtedy, keď to začne vrieť. Fíha, to asi netreba stáť pri tom celý čas. Hm, to nám pripomína, že by sme mali zavolať kamarátke, ako dopadlo včera jej rande. Asi po desiatich minútach však z kuchyne začneme cítiť nejaký divný zápach. No už je neskoro. Kuchyňa je v čiernom opare a nám už nič iné neostáva, len si objednať pizzu. Tak ako včera… aj predvčerom. Aj zajtra 😊

Ktoré vtipné momenty zažívate vy na dennom poriadku? U nás zvíťazil Master chef, keďže cinknutie nového mailu pre nás znamená reflex – beriem mobil do ruky a odpovedám klientovi. Podeľte sa s nami v komentároch 😊

Neprehliadnite