Úvod Inšpirácie Instagramové možnosti

Instagramové možnosti

8. júla 2020
Instagramové možnosti

Instagramové možnosti

21. storočie nám okrem vývojom technologickým prinieslo aj rozvoj sociálneho života. Života online. Prišiel Facebook, potom Snapchat a neskôr aj Instagram. Samozrejme, že časom sa začali pridávať ešte ďalšie a ďalšie sociálne siete. Tie už však využívajú iba isté skupiny ľudí, za nejakým konkrétnym účelom. Instagram si dnes zaslúži označenie „najčastejšie využívaný. Ľudia na ňom dokážu tráviť aj hodiny denne, pričom si to možno ani neuvedomujú. Čo sa všetko dá na takom Instagrame robiť?

Pridávanie fotiek

Hlavným cieľom, prečo bol Instagram vytvorený, bolo práve publikovanie fotiek. Ide o to, aby ľudia pridávali na svoje profily fotografie rôzneho typu. Dnes už to nabralo úplne iný význam a niektorí sa tým dokonca živia. Iní sa iba zviditeľňujú a tí ostatní iba sledujú, čo sa deje. Časom sa pridala funkcia s názvom My story, do ktorej keď pridáme fotku, ostáva tam iba 24 hodín, čiže celý jeden deň. Táto funkcia je momentálne využívaná asi najčastejšie. Mnohí z nás sledujú nejaké slávne osobnosti, a teda máme prehľad aj o tom, aká je ich denná rutina alebo kde sa nachádzajú. Samozrejme, všetko v rámci možností a informácií, ktoré nám oni ponúknu.

Inšpirácie

Niektorí by to ani nepovedali, no na Instagrame sa nachádza neskutočné množstvo inšpirácii. Či už ide o jednoduché recepty, kreatívne veci, makeuptutoriály a množstvo iných výmyslov. Takto sledujeme, čo sa iným podarilo a často krát tieto nápady uskutočňujeme aj u nás doma. Nájsť môžeme aj rôzne inšpirácie, ako si navariť jednoduché jedlo či cestovať za minimum peňazí.

IG TV

Najnovšia funkcia, ktorou je mnoho používateľov ohúrených. Ide vlastne o priamy prenos na Instagrame. Túto funkciu hlavne využívajú celebrity, aby aj takto komunikovali s fanúšikmi. Tí im tam môžu položiť nejaké otázky, na ktoré hneď dostanú odpovede. Cez priamy prenos môžu prebiehať aj online tréningy alebo aj rozhovory s inými ľuďmi, čiže niečo ako online rozhovor, kde stále sledovatelia môže písať svoje otázky. Je to šikovné a efektívne.

Zľavy

Keďže mnoho populárnych ľudí už spolupracuje aj cez Instagram s nejakými  firmami, často krát sa stretneme na ich My story s nejakou propagáciou. Výhoda? Uverejňujú tam zľavy, ktoré my môžeme potom pri nákupe využívať.

Instagramové možnosti

Instagramové možnosti

Je to dvojsečná zbraň. V podstate tak, ako celý Internet. Má nepochybne množstvo výhod, pretože dokážeme na ňom robiť naozaj neskutočné množstvo vecí. Na druhej strane si často ani neuvedomujeme, koľko času na ňom denne trávime. Stačí však, ak si na svojom profile pozrieme štatistiky a hneď zistíme, ako na tom sme. Skúste sa aj vy pochváliť. Koľko času denne strávite na Instagrame? Čo vás tam hlavne zaujíma? Podeľte sa s nami o svoje instagramové aktivity dole v komentároch.

Neprehliadnite