Úvod Inšpirácie Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

13. februára 2020
Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

Keďže sviatok svätého Valentína je čoskoro tu, nastáva trošku viac stresujúce obdobie, keď sa začíname zamýšľať, čo by sme naším milovaným polovičkám podarovali. Má to byť niečo veľké? Niečo drahé? Veľmi romantické? Darček alebo zážitok? Čo má pre nás pripravené ten druhý? Preto sme sa rozhodli priniesť vám zopár nápadov, čím by ste mohli toho druhého prekvapiť.

Romantická klasika

Tak páni, určite ak nevieme, čo podarovať našej milovanej, stavme na valentínsku klasiku. Čo to asi tak bude? No jasné, že čokoláda, dezert a plyšák. Správne urobíme, ak sa trafíme do dezertu alebo čokolády, ktorú má naša milovaná najradšej, pretože takto si uvedomí, že sme veľmi všímaví. Plyšákom samozrejme nič nepokazíme, je to rozkošné a zároveň jej to bude neustále pripomínať, že je to darček od nás, a tak stále, keď ho uvidí, bude myslieť na nás. Ak sme sa rozhodli pre niečo trošku drahšie, môžeme siahnuť po tajnej zbrani s názvom šperk. Tam je to už trošku komplikovanejšie, musíme si vybrať, aký druh šperku to bude, či náušnice, náhrdelník, alebo náramok, či prsteň. Sú v podstate dve možnosti, aký druh šperku to bude. Môže to byť niečo, čo sa hodí na každodenné nosenie. Nejaké drobné náušnice, nenápadný prsteň. Skrátka niečo, čo pri každodennej činnosti nebude veľmi zavadzať, alebo šperk, ktorú bude honosnejší a naša milovaná si ho bude dávať len na špeciálne príležitosti. Je len na nás, ako sa rozhodneme, avšak je dobré si zobrať so sebou nejakú ženskú poradkyňu, ktorá nám pomôže pri výbere ženskými očami.

Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

Čo podarovať svojej polovičke na Valentína

Večera

Tak tou jednoznačne nič nepokazíme. Romantická večera pre dvoch je niečo, čo je romantické a zároveň krásne, pretože je to chvíľa len pre nás dvoch. Máme dve možnosti. Buď sa rozhodneme svoju polovičku pozvať na večeru niekde do reštaurácie. Oceňuje sa nápaditosť a výber kuchyne. Priateľku si najviac získame tým, ak vyberieme reštauráciu, ktorá sa jej najviac páči, alebo podľa jedla, ktoré jej najviac chutí. Ak sa rozhodneme pre druhú možnosť, tak je to večera, ktorú pripravíme my. Takisto sa tam bude nesmierne hodnotiť romantickosť a to, že sme si dali námahu. Takisto sa odporúča varenie jedla, ktoré má naša priateľka veľmi rada, takže určite nič nepokazíme, aj keby nám to veľmi nevyšlo.

Ako zvyknete tráviť valentínsky večer vy? Večera alebo zážitok? Alebo Valentína neuznávate? Aký darček zvyčajne kupujete? Podeľte sa s nami v komentároch, ako sviatok zamilovaných vidíte vy.

Neprehliadnite