Úvod Inšpirácie Ako prežiť Silvester

Ako prežiť Silvester

31. decembra 2019
Ako prežiť Silvester

Ako prežiť Silvester

Keďže Silvester nie je každý deň, nevieme či bohužiaľ alebo skôr vďakabohu, nemôžeme si dovoliť takéto veľké oslavy stále. Myslíme hlavne na ohňostroj 🙂 Preto je dôležitá príprava fyzická, tak, ako aj psychická. Dalo by sa povedať, že v takej situácii budeme počuť iba dve vety. Od ženy to, aby sme už prestali piť. No a od chlapa? Aby sme pili až do vytriezvenia. Je potrebné, aby sme si energiu počas tejto noci rozdelili rovnomerne, teda hlavne preto, aby sme zažili ešte aj odpočítavanie a ohňostroj. Ako by mohol vyzerať taký večer?

Samozrejme, že všetko sa začne veľkým chaosom. Hlavne preto, že v istom čase začnú prichádzať všetci, je potrebné si porozdeľovať izby, ak sme sa rozhodli stráviť Silvester na chate, ďalej pripraviť veci na stôl, nejaké občerstvenie, nápoje. Teda party sa pomaly už začína, hudba sa spustila a my sa začíname zabávať, tancovať a samozrejme aj popíjať. To nám ide jedna radosť. Je však potrebné sa zamyslieť a povedať si, keby máme dosť. Neznamená to, že keď si povieme dosť, nebudeme piť už do konca večera. Ide o to, aby sme to trošku rozdýchali a strávili to. Na tieto chvíle sú najlepšie spoločenské hry alebo len taká rýchla prechádzka okolo chatky. Veď kedy niečo aktivity pokazili? Dá sa povedať, že to je jedna z najlepších hier, ktorá sa mohla zjaviť a zažijeme pri nej kopu zábavy. Mierne pripitý kamarát sa nám snaží naznačiť opičiu lásku, ktorú má napísanú na kartičke. Dôležité je, aby sme počas celého večera pili aj dostatok tekutín. Tých bez alkoholu. Máme na mysli vodu.  Skrátka, hydratácia je veľmi dôležitá. Ak nám nepomáha nič z toho, prečo si trošku nepospať? Dať si šlofíka na hodinku nikomu neublíži a navyše sa môže stať, že chytíme druhý dych, a vtedy začne byť ozajstná zábava. Naozaj si je potrebné uvedomiť, ak sa rozhodneme na takú chatu ísť, že nie je všetko iba o tom, aby sme sa opili poriadne a nepamätali si nič. Ide skôr o to, že sa máme tešiť, s kým sme sa na tej chate rozhodli byť, s kým sme sa rozhodli stráviť tento skvelý čas, pretože je to jeden z tých najkrajších dní v roku.

Ako prežiť Silvester

Ako prežiť Silvester

Tak je na čase sa na oslavu pripravovať, tešiť sa z toho, že budeme môcť oslavovať Nový rok, dať si nejaké nové predsavzatia, ktoré dúfame, že dodržíme, popozerať si nádherný ohňostroj, ktorí si zapálime sami a budeme sa tešiť z toho, že sme tam s blízkymi ľuďmi.

Neprehliadnite