Úvod Inšpirácie Typy frajeriek

Typy frajeriek

22. mája 2019
Typy frajeriek

Typy frajeriek

U každého z nás nastane ten čas, keď budeme musieť predstaviť svoju frajerku nášmu okoliu. Najviac sa bojíme asi toho, ako zareagujú rodičia, no čo je ešte viac horšie? To sú naši kamaráti. Tí si totižto servítku pred ústa nedávajú, a teda nás niekedy naozaj zabolí, čo si myslia. Dokonca by frajerky vedeli zadeliť do viacerých kategórií. Aké to napríklad sú?

Otravný typ

Je to dievča, ktoré musí byť všade a všetko musí vedieť. S týmto typom sa končia pánske jazdy, rôzne chaty alebo iné úlety. Áno, je to síce povolené, ale jedine, že je tam aj ona. Takto to tvojich kamarátov prestane baviť, pretože si uvedomia, že si neustále musia dávať pozor na to, čo hovoria, a teda sa stane, že ťa prestanú volať von.

Drama Queen

Ak ste práve také dievča stretli, verte, že jej by mal patriť Bollywood a nie obyčajné námestie, kde tak rada robí svojmu priateľovi scény. Ako ju spoznáme? Chytí sa každej jednej vety, ktorú ste povedali na adresu jej priateľa. Stačí sa zmieniť o minulej noci a viac jej netreba. Spustí sa spŕška nadávok, dramatické rozhadzovanie rukami, zvýšený tón, predstieraný plač… na záver sa dramatický postaví, povie niečo, čo si želá, aby počula celá miestnosť a odíde. Samozrejme, že očakáva, že sa priateľ rozbehne za ňou. Ak to neurobí, takáto scéna sa opakuje znova.

Typy frajeriek

Typy frajeriek

Tá tichá

Toto je presný opak toho, čo sme mali spomenuté vyššie. Jedinú vetu, ktorú budeme od nej počuť za celý večer, ani nebude veta, ale len jediné slovo: „ahoj.“ Po zvyšok večera bude len ticho sedieť a my normálne budeme rozmýšľať, či sa jej niečo nestalo. Ak sa ju náhodou pokúsime zatiahnuť do rozhovoru, či položiť jej nejakú otázku, dostaneme len chabý úsmev a krátku, tichú odpoveď. Nám však po zvyšok večera ide v hlave jedná otázka. Rozpráva to dievča vôbec?

Potrebuje byť obľúbená

Už pri prvom zoznámení prinesie nejakú maličkosť. Či už to je nejaký koláč alebo iná drobnosť, opakuje sa to každé stretnutie. Chce si získať náklonnosť za každú cenu, a teda vie zrazu všetko všetkým vybaviť, zoznámiť každého z partie s nejakou kamarátkou… tá iniciatíva z jej strany je ohromne veľká, až to začne naberať divný spád a stane sa otravnou.

Neprehliadnite