Úvod Cestovanie Čas na last minute?

Čas na last minute?

29. septembra 2019
Čas na last minute?

Čas na last minute?

Posledné dni, ktoré môžeme stráviť bez povinností a učenia sa. O chvíľu to naozaj celé prepukne a nekonečný kolobeh bude pokračovať. Tak prečo ešte na chvíľu niekde nevypadnúť? Odísť ešte niekam do zahraničia, kým nebudeme musieť ísť na zápis alebo už rovno do školy?

Hovorme tomu čas na last minute. Doslova, keďže ide naozaj o posledné dni bez starostí. Preto je ideálny čas na pozbieranie kamarátov, ktorí sa takisto nudia doma ako my, zvoliť si nejakú destináciu a ide sa. Je už na nás, či si zvolíme nejaký all inclusive, alebo len polpenziu, keďže leto sa končí a ceny za hotely letenky klesajú. Znie to fantasticky, však? Nachytať ešte posledné lúče slniečka a prísť do školy ako nejaká filmová hviezda plná slnečného bronzu. Skvelými destináciami na využitie takýchto benefitov sú napríklad Bulharsko alebo Grécko. Komu sa viac páči Egypt, takisto si nájde svoju vysnívanú dovolenku. Samozrejme, dovolenka ani nie je tak o tom, kde všade budeme, ale o to, s kým tam budeme. Napríklad aj úplne najbláznivejší nápad zobrať auto, partiu kamarátov a vydať sa na dovolenku do Chorvátska môžeme považovať za last minute. Cestovať len tak po krajine, zastaviť sa na každej pláži, ktorú uvidíme. Kde prespať? Ak sa nám podarí nájsť nejaký hostel na noc, tak prečo nie? Prespať v aute? Tiež to nie je zlý nápad. Možností je mnoho, ale ide hlavne o to, s akými ľuďmi tam budeme. Ak si vyberieme partiu šialencov, s kadejakými nápadmi, aj obyčajná dovolenka do Chorvátska môže byť to najkrajšie, čo sa nám za celé leto prihodilo. A ešte k tomu ak si uvedomíme, že to je posledný výlet na dlhšiu dobu, tak načo čakať. Baliť kufre ešte dnes a ide sa!

Čas na last minute?

Čas na last minute?

Ak už máte skúsenosti s nejakým last minute, alebo so šialeným nápadom vybrať sa len tak s kamarátmi na dovolenku, neváhajte a podeľte sa o svoje zážitky s nami. Zaujíma nás, kam vyrážate v septembrových termínoch. Iným možno vnuknete nápad a takisto využijú túto skvelú cestovnú ponuku. Času je zatiaľ dosť, brigády sa už pomaly končia a škola nezačína hneď prvého septembra, čo je to, čo vysokoškolákom závidia všetci študenti.

Neprehliadnite