Úvod Inšpirácie Oblievačka ako lusk

Oblievačka ako lusk

13. apríla 2020
Oblievačka ako lusk

Oblievačka ako lusk

Hoci nevieme, či nám koronavírus dožičí užiť si veľkonočné sviatky v plnej výbave, pripomeňme si, aké tradície štandardne dodržiavame počas čarovného jarného obdobia. Živo si teraz predstavujeme, ako chlapci kupujú nové vedrá. Čím väčšie, tým lepšie. Korbáče len tie najsilnejšie, veď aby dievčatá boli zdravé a krásne. Ale to, že ich to bolí a najbližší týždeň majú zápal pľúc, to už je vedľajšie. Je však potrebné povedať, že nie každý k oblievačke pristupuje takto. Preto by sme radi ukázali typy oblievačiek, ktoré všetci poznáme.

Decentná

To je presne ten typ, keď príde chlapec k nám iba s pohárom v ruke alebo rozprašovačom a my sme vtedy vďačné nebesám. Pretože vieme, že nás čakajú iba nejaké štyri kvapky a my už nemusíme ďalej trpieť.

Voňavková

Tak táto je jedna z tých horších. Naozaj si nevieme vybrať, či je lepšie celá cisterna vody alebo kompletný flakón pánskej voňavky rovno na nás. Čoby pánskej voňavky, ale tej hnusnej pomsty smradľavej nazvanej Oblievačka, pamätáte, s takým zajacom v plastovej flaši. Brrrrr. Tohto zápachu sa bohužiaľ nebudeme vedieť zbaviť ani do budúcej Veľkej noci.

Oblievačka ako lusk

Oblievačka ako lusk

Šibačka

Bez vody, bez voňavky. Nevýhoda? S obrovským korbáčom. To nekonečné šibanie, ktoré nás čaká, si už teraz predstavujeme v hlave, a preto začneme utekať a modlíme sa, aby toto šialenstvo čo najrýchlejšie prestalo.

Kompletka

Teda v skratke všetko. Od šibačky, cez voňavkovanie až po oblievanie. Skrátka všetky tri utrpenia v jednom. Je úplne jedno, akým smerom sa vydáme, aj tak nás budú všade prenasledovať nekonečné vedrá s vodou. A čo je najhoršie? Že oblievači prišli v skupine. Teda ak jedna partia na nás vyleje vedrá s vodou, beží si dopúšťať ďalšiu, kým nás druhá partia oblieva. Jednoducho je to nekonečný kolotoč, ktorý môže skončiť tak jedine so zápalom pľúc. Ale čo už. S tým my dievčatá jednoducho už asi musíme rátať.

Takže nie je oblievačka ako oblievačka. Nájdu sa aj pokojnejšie typy, ktoré sa nám nerozhodnú až tak trýzniť, avšak nájde sa tam aj presný opak. Preto ak máte nejaké skvelé zážitky z tohto úžasného dňa, neváhajte a budeme len radi, ak sa o ne podelíte dole v komentároch. Ako to prebieha u vás? Šibe sa, olieva?

Neprehliadnite