Úvod Štúdium 5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

9. októbra 2019
5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

Každý z nás je unikát, špecifický povahovo, aj výzorovo, a to isté platí aj v každej triede. Keďže mnohým študentom sa škola už začala, pripomeňme si, aké typy spolužiakov môžeme v triede nájsť. Prečítajte si tento článok a zhodnoťte, či to je tak aj vo vašej triede.

1. Sexsymbol

Tak výber zástupcu na takúto pozíciu je vykonaný hneď po prvom pohľade na každého spolužiaka. Ide totižto o osobu, ktorá sa považuje za najkrajšiu z triedy. Teda buď je to triedna kráska, s ktorou sa každý spolužiak chystá na rande alebo krásavec triedy, za ktorým sa každé dievča v škole otáča a nezaobíde sa bez obdivuhodných povzdychov.

2. Vedúci

Môžeme ďakovať každému, kto sa na to podujme. Je to totižto osoba, ktorá všetko vybaví a vyrieši, vieme sa so všetkým na neho obrátiť a aj každé presunutie hodiny, či vybavenie nejakého voľna je tu okamžite.

3. Bifloš

Tento je asi najlepší priateľ každého, keď dôjde na písomku. Je to výborný partner na opisovanie alebo tímové projekty, keďže na všetku prácu sa podujme on a my sa nemusíme už o nič starať. Ak však príde čas prestávky, darmo je sa s ním dávať do reči, keďže jeho nos je stále zaborený v knihách.

5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

5 typov spolužiakov, ktorých má každý v triede

 

4. Introvert

Toho si väčšinou nikto nepamätá. Ide o spolužiaka, ktorý počas celého štúdia vyslovil asi tak tri vety, nikdy sa na hodinách nehlásil, sedel vždy sám a cez prestávky bol buď mimo triedy niekde zašitý alebo úplne v kúte triedy, kde si ho nikto nevšímal. Tak čo, pamätáte si ho?

5. Vždy má čas

Tento človek bol prvý, s ktorým sme sa stretli pred školou, pretože tam každé ráno fajčil, ale zároveň bol aj posledný, ktorý došiel do triedy. Doslova a do písmena má vždy čas, nikdy sa mu nič nechce a nič ho nezaujíma, na polovicu písomiek a skúšok sa ani nedostaví a väčšinou ho ani v škole neuvidíme, skôr niekde vonku v piatok večer, aj keď tvrdí, že je chorý.

Tak čo? Našli sme aj my nejakých takých našich spolužiakov? Či sami sme sa spoznali medzi nimi? Samozrejme, že je tu ešte mnoho ďalších typov, ako napríklad tie spolužiačky, ktoré sa stále smejú, triedny „party boy“ alebo rozprávač vtipov, ale títo ľudia už asi komentár nepotrebujú, názvy predsa hovoria sami od seba.

Označte v komentároch svojho priateľa, ktorý sa hodí na naše popisy 🙂

Neprehliadnite