Úvod Inšpirácie Všetci poznáme ten pocit, keď… 2 časť

Všetci poznáme ten pocit, keď… 2 časť

28. mája 2019
Všetci poznáme ten pocit, keď… 2 časť

Všetci poznáme ten pocit, keď…

minule sme si pripomenuli nejaké trapasy, ktoré sa týkajú každého z nás, no nikto o nich nehovorí alebo sa ku nim radšej nepriznáme a vetu začíname „môjmu kamošovi sa raz stalo toto…“ Tak teda, máme tu ďalšie storky našich kamošov 😊 Aké to sú?

Všetci poznáme ten pocit, keď...

Všetci poznáme ten pocit, keď…

Hluché slúchadlo

Na to stačí klasická cesta autobusom. Ako sme si už určite všimli, najnovšia móda sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré si človek tak šikovne skryje do uší, že ostatní si to ani všimnúť nemusia. A ten je pes zakopaný, ako sa hovorí. Koľkokrát sa nám stalo, že sme si sadli vedľa niekoho v autobuse, kto práve cez toto slúchadlo telefonoval a my sme si začali myslieť, že sa snaží rozprávať s nami? Tí nesmelí trošku počkali, lebo sa hanbili ozvať, čo sa nakoniec ukázalo, ako dobrá vec, no tí odvážnejší hneď zvesela začali komunikovať s dotyčným a tam nastal ten trápny moment, keď sme sa stali obeťami divných pohľadov. Takáto situácia sa napríklad môže takisto vyskytnúť aj vo forme pozdravu. Veď koľkokrát sa nám už stalo, že sme zamávali niekomu, koho sme ani nepoznali, len preto, lebo on zakýval nám? Teda to sme si mysleli, že ten pozdrav bol venovaný nám. Opak bol však pravdou, keď sme sa otočili a za nami sme zbadali osobu, ktorej bol tento pohľad venovaný.

Skupinové fotografie

Keď sa ocitneme medzi ľuďmi, kde zistíme, že skupinka sa pozná už nejaký ten piatok, a teda miestami si pripadáme až príliš cudzí. Nie že trochu cudzí, je to trápne až hrôza. Vtom vyťahuje feši selfie tyčku a vyzýva na spoločnú fotografiu. Mám sa tam pridať, nemám sa tam pridať? Ešte trápnejší moment. Odľahčiť to môžeme tak, že sa ponúkneme partičku odfotiť a oni rozhodnú za nás – buď budeme v pozícii fotografa alebo nás zavolajú odfotiť sa spolu. Super riešenie črtajúceho sa trapasu, čo poviete?

Nevhodný kostým

Trošku menej známa situácia pre nás, Slovákov, no pre Američanov dosť bežná, hlavne vo filmoch. Chystá sa nejaká párty, na ktorú sme pozvaní a zároveň podmienkou je si vziať nejaký kostým. Tam nastane ten problém. My si nevieme vybrať čo a väčšinou to dopadne tak, že si zvolíme niečo, čo sa k danej skupine ľudí absolútne nehodí.

Zabudli sme na niečo? Podeľte sa s nami v komentároch, zasmejme sa spolu na našej „šikovnosti“ 😊

Neprehliadnite