Úvod Inšpirácie Problémy žien

Problémy žien

29. apríla 2019
Problémy žien

Problémy žien

Každá žena je dokonalá, bez debaty. Aj navonok dokonalé ženy majú svoje každodenné problémy, ktoré neustále rieši. Nie sú nejako veľmi vážne, no sú naozaj časté, priam každodenné. Aj keď sa síce stávajú každý deň, hnev, ktorý nám prinášali, už pomaly opadol. Aké to teda sú?

Nový make up

Nájdeme dokonalý make up, ktorý je na náš typ pleti ako stvorený. Hneď si ho musíme hodiť do nákupného košíka a tešiť sa z neho celý deň. Samozrejme, to, že sme minuli viac, ako sme chceli, nás nezaujíma, pretože to naozaj stojí za to. Obdivujeme ho a staráme sa o neho, aby sa nijako nepoškodil, aby sa mu nič nestalo. A zrazu nastane tá chvíľa. Ten zlomový moment. Moment, ktorý je ako v spomalenom filme, keď sledujeme, ako náš drahý dokonalý make up padá na zem a triešti sa na milión kúskov. Dokonalá štruktúra je fuč. Tak isto ako aj náš pocit blaženosti.

Nežmurkať, nekýchať, nedýchať!

Tak toto zažívame každé ráno. Keď zoberieme maskaru do ruky, ide o všetko. Nemôžeme žmurknúť. Nemôžeme. Pri predstave, že sa nám maskara otlačí na hornú časť viečka máme už v hlave predstavy, ako budeme musieť šéfovi v práci vysvetľovať, prečo sme meškali alebo prečo meškáme na seminár, teda, že sme sa museli maľovať od znova. Takže podstata je nežmurknúť. Nedajbože kýchnuť!

Gumičky do vlasov

Večným problémom je si nájsť vhodnú gumičku do vlasov. Začiatky sú naozaj ťažké, keď si ju dáme na ruku a po chvíli si až uvedomíme, že to je ten dôvod, prečo nám odumiera ruka. Nájsť tu správnu gumičku do vlasov je naozaj zložité. Keď si nakoniec myslíme, že sme našli tu pravú… po prvom použití sa nám natiahne na dvakrát dlhšiu a naše bádanie je opäť na začiatku.

Obľúbené rifle

Každá z nás má nejaké rifle, alebo nohavice, ktoré minule a bude ich nosiť neustále dookola. Je to síce pekné, už len treba, aby to schválili aj tie nohavice. Nie každým sa to totižto páči. A tak po troch mesiacoch ich nosenia sa rozhodnú dať výpoveď  a teda zrazu sa mám objaví jedna malá dierka, ktorá sa pomaly zväčšuje a zväčšuje a naše nohavice sú súce na odpadkový kôš.

Silonkový ošiaľ

Takisto ako aj nohavice, aj silonky majú svoje dni. V podstate pre nich to je skoro každý deň. Celý týždeň máme v hlave predstavu dokonalého outfitu, ktorý sa samozrejme skladá aj zo siloniek. Nastane to osudné ráno, keď sa dve hodiny pripravujeme, zdokonaľujeme čo sa dá. Prídeme do školy, alebo do práce , sadneme si za stôl a už len cítime, že niečo nie je v poriadku. Na to prídeme veľmi ľahko, keď sa postavíme a zistíme, že na našich silonkách máme „očko“. Čo očko, je to oko veľkosti Štrbského plesa. No a dokonalý outfit je skazený behom sekundy.

A čo Vás vie nahnevať, vytočiť? Podeľte sa s nami v komentároch, nech si nepripadáme samy v našom „trápení“ 😊

Neprehliadnite