Úvod Kultúra 3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

19. októbra 2019
3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

Keďže semester je v plnom prúde, profesori nič nestíhajú, čo pre nás znamená len jedno. Viac voľna a teda viac možností na párty! Samozrejme s párty sa spája množstvo alkoholu, tanca, neviazanej zábavy, žúrovanie do dlhých ranných hodín a teda aj málo spánku a nepozornosť na prednáškach počas ďalšieho dňa. Ale tie posledné dve veci bokom. Poďme si teraz radšej predstaviť typy ľudí, akých môžeme stretnúť na párty.

Všetkých vás pozývam

Zlaté. Väčšinou to začína tak, že dotyčný prežíva krásny, obyčajný večer, kde s kamarátmi hádže poldecáky do seba jeden od druhého. Veď žijeme len raz, práve tu a práve teraz… iné sme chceli 🙂 A zrazu sa to zvrtne. Daná osoba si uvedomí, aké má šťastie má v živote, akých má výborných kamarátov a rozhodne sa všetkých pozývať. A tak sa pije ďalej, len jedna zmena je v tom, že na jeden účet. Jedno kolo, druhé kolo a peniaze idú a idú. Zlomová hodina sa blíži a všetci sa rozhodnú ísť domov. Vďakabohu. Keď sa ráno otvorí peňaženka, zistí, že tam toho veľa chýba. Rovnako, ako aj spomienok zo včerajšieho večera.

3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

3 najčastejšie sa vyskytujúce typy ľudí na diskotéke

Miešač

Zlatko, ak to nevieš, tak to nerob. To je typ človeka, ktorý príde na párty a rozhodne sa piť všetko, čo je najlacnejšie, ale z každého alkoholu trošku. Jednu vodku, dve borovičky, zapité pivom, tri rumy. Chyba. Niektorí ľudia jednoducho miešať nemôžu. Je to dobré nielen pre ich zdravie, ale takisto aj pre pohodlie ich okoliu. Nikto totižto nepotrebuje vedieť, akou cestou sa dotyčný vybral, keďže všade za sebou zanechá stopu.

Hľadám si čaju

Chudák dievčatá, ktoré majú náladu si fakt len ísť zatancovať do klubu a narazia na niekoho takého. Človek, ktorý potrebuje niekoho zobrať so sebou domov, a tak sa rozhodne, že zapôsobí svojimi tanečnými kreáciami. Motá a zvíja sa okolo každého dievčaťa a skúša to na každú. Márne je sa mu snažiť vysvetliť, že nemajú záujem, on to aj tak bude skúšať ďalej. Nech len skúša… legenda vraví, že to skúša dodnes…

Ak sme sa ešte s takým typom človeka, aký bol spomenutý tu, ešte nestretli, nevieme asi, čo je to poriadna diskotéka a je načase nejakú zažiť. Len základom je s mierou a rozvahou. Let´s go to the party!

Neprehliadnite